Price: ₹2,772
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Curl | Jerry Curl |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 95 g |
| Crown | 58.42 cm |
| Length | 25.4 cm |
| SKU | sb2408215225249652 |